پیره مردی که 185 زن جوان دارد

پیره مردی که 185 زن جوان دارد می گوید ماجرای ازدواج او به پایان نرسیده و او از ازدواج با زنان بیشتر لذت می برد او می گوید خداوند بدنی سالم و نیروی جنسی فراوانی به او داده است و می خواهد از این موهبت الهی بیشترین لذت را ببرد او معتقد است که این یک موهبت الهی بوده و نباید قدرنشناسی کند او باوجودی که درامد و ثروت زیادی ندارد اما زنان علاقه ویژه ای برای ازدواج با وی دارند.

پیره مردی که قدرت جنسی ناپایانی دارد

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

این پیره مرد 90 ساله می گوید هر زنی که شوهرش فوت کند را بلافاصله به عقد خود در می اورد تا از فساد او جوگیری کند او این کار را نوعی عبادت تلقی کرده و بر این عمل خود افتخار می کند. پیرمرد 90 ساله هنوز هم مایل به ازدواج با دختران بیشتری است و می خواهد با همه آن ها رابطه داشته باشد و این را نعمتی از خداوند می داند. این پیرمرد 90 ساله نیجریه‌ای به دلیل تعداد زن‌های بسیار زیادی که داشت در سال 2008 مشهور شد. او حالا می‌گوید که در بحث ازدواج هنوز به پایان راه نرسیده است!

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

 به گزارش پارس ناز  به نقل از ایندیپندنت، پیرمرد مشهور نیجریه‌ای شایعات مربوط به مرگش را تکذیب کرده و در سن 90 سالگی می‌گوید «هنوز امید زیادی به زندگی دارد.» این پیرمرد 107 زنه البته برنامه‌هایی برای ازدواج مجدد را نیز در سر دارد.

 

محمد بِلو ابوبکر یکی از چهره‌های شناخته شده‌ی شهر بیدا است. وی تاکنون بیش از 100 همسر اختیار کرده که آن را «موهبتی الهی» می‌داند.محمد ابوبکر یک مبلغ مذهبی است و درآمد خاصی هم ندارد. وی پیشتر توسط مقامات محلی مسلمان به چالش کشیده شده، زیرا از نگاه آن‌ها داشتن این تعداد همسر امری غیرعادی است.

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

ابوبکر تاکنون 185 فرزند به دنیا آورده که چندین تن از آنان از دنیا رفته‌اند. محمد ابوبکر در ارتباط با شایعات مربوط به مرگش به خبرنگاران گفت که «کار افرادی خاص» بوده است. گویا یکی از رسانه‌های نیجریه در گزارشی کوتاه گفته بود که محمد ابوبکر پس از تحمل بیماری از دنیا رفته است.

 

او اما در گفتگو به روزنامه ونگارد نیجریه گفت: «عزیزانم، من کاملا سرحال و سرزنده و سرپا هستم. آن شایعه کاملا بی‌اساس است زیرا برخی به آنچه خداوند به من عطا فرموده حسادت می‌ورزند… آنچه من انجام می‌دهم دستور پروردگار است و تا لحظه مرگ به این کار ادامه خواهم داد.»

پیرمرد 90 ساله که 107 زن باکره دارد +عکس

آقای بلو تاکنون 107 همسر اختیار کرده که 10 مورد از آنان را طلاق داده است. با این حساب او در حال حاضر 97 همسر دارد. محمد بلو ابوبکر در سال 2008 میلادی شهرت یافت؛ وی در آن زمان 86 همسر داشت.