یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون کشورمان اقدام به تبلیغات گسترده در مورد شروع و برگزاری کلاس های رقص مختلط در سبک های مختلف نموده است که سروصدای زیادی را به پا کرده است انتشار خبر برگزاری دوره های کلاس رقص در کشور ما ممنوع بوده و برگزاری این آموزش ها توسط یک بازیگر سرشناس سینما باعث شده تا در شبکه های اجتماعی این خبر دست به دست شده و جنجالی برپاکند.

برگزاری دوره های آموزش رقص

آموزش و برگزاری کلاس های رقص طبق قوانین جاری کشورمان ممنوع بوده و با متخلفین برخورد می شود اما ظاهرا یکی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان با بی اعتنایی به این مسائل تبلیغات زیادی در مورد برگزاری دوره های آموزش رقص نموده است که در نوع خود جالب و قابل توجه است.

تبلیغات جدید و تعجب برانگیز از سوی بازیگر زن معروف سینمای ایران مبنی بر برگزاری کلاس های رقص مختلط با ظرفیت های محدود را با نحوه ثبت نام در این کلاس ها را برای شما آورده ایم.
برگزاری کلاس رقص مختلط توسط بازیگر سینما در ایران + نحوه ثبت نام

آموزش رقص

رقص مختلط در ایران با بازیگر معروف
برگزاری کلاس رقص مختلط توسط بازیگر سینما در ایران + نحوه ثبت نام

برگزاری کلاس رقص مختلط توسط بازیگر سینما در ایران + نحوه ثبت نام

در یکی از جدیدترین آگهی‌های آموزش رقص، چشممان به آگهی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون روشن شد. روی تصویر آگهی که در فضای مجازی آشکارا تبلیغ می‌شود آمده است: «‌شروع کارگاه‌های رقص‌های محلی زیر نظر استاد ن.ر از تاریخ ۱۳ آبان ( ظرفیت محدود).»
عکس: آموزش رقص توسط بازیگر سینما

دو شماره تلفن هم زیر تصویر همراه با اسم وجود داشت. با یکی از شماره‌ها تماس گرفتیم تا از کم و کیف برگزاری این کلاس‌ها با خبر شویم. با برقراری تماس، با آقای س.ک حرف زدیم: «‌ظرفیت هر کلاس ۱۰ نفر و مدت آموزش یک ماه و یک هفته است. هنرجویان برای این مدت باید ۳۰۰ هزار تومان بپردازند که با توجه به برگزاری ۱۰ جلسه، مبلغ هر جلسه ۳۰ هزار تومان می‌شود. کلاس‌ها مختلط برگزار می‌شوند و حضور زنان و مردان کنار یکدیگر مانعی ندارد.»

از س.ک درباره مجوز این کلاس‌ها سؤال کردیم وی با خنده پرسید: «‌استاد ن.ر را می‌شناسین؟ خود ایشان مجوزند!» نکته قابل توجه این است که در کارنامه کاری این استاد، ۱۴ مورد بازیگری، ۶ مورد طراحی حرکات موزون و یک مورد اجرای حرکات موزون دیده می‌شود.

پرسش قابل تأمل این است که واقعاً به همین راحتی می‌توان کلاس آموزش رقص محلی برگزار کرد و وجود خود استاد مجوزش بشود؟ در کشورمان استاد کم نداریم، می‌توانیم تصور کنیم که چقدر کلاس بی‌مجوز می‌شود برگزار کرد با مجوز خود استاد؟

وی درباره مکان برگزاری این کلاس‌ها گفت: «از پلاتوهای خودمان استفاده می‌کنیم. یکی از این پلاتوها در سینمایی واقع در میدان انقلاب است و مشکلی از بابت مکان برگزاری نداریم.»

کارکرد سینماها تغییر کرده است؟ اگر برگزاری این کلاس‌ها مشکلی ندارد چرا باید در سینما برگزار شود؟ آیا برگزاری این کلاس‌ها تداخلی با سانس‌های سینما ندارد؟

آیا حضور بی‌خطر مختلط هنرجویان توسط استاد! تضمین شده است؟ دوستان برپایی این کلاس‌ها قانون و فرهنگ را با ریتم شادی به رقص درآورده‌اند و ظاهراً هم همه می‌دانند و کسی نمی‌تواند کاری بکند.